Strona główna

Jak przekształcić huśtawkę 3w1?

Huśtawka kubełkowa jest złożona gotowa do zawieszenia. Jedynie wcześniej należy zamontować odpowiednie mocowanie w zależności, które wybierzemy do sufitu lub futryny.

Jeśli natomiast mamy starsze dziecko, które nie potrzebuje pierwszego szczebelka?

1. Usuwamy zabezpieczenia lin lub rozwiązujemy supły wcześniej przecinając trytytki. Zabezpieczenie lin może być różne w zależności od partii produkcyjnej. Nie ma to jednak wpływu na użytkowanie oraz bezpieczeństwo dziecka.
Jest to jedyne efekt wizualny.


2. Zdejmujemy siedzisko i usuwamy obszycie huśtawki. Przekręcamy materiał na drugą stronę i nakładamy na siedzenie. Szew obszycia powinien znajdować się na tylnej części huśtawki.

3. Zdejmujemy przednie tuleje tak, aby usunąć przedni szczebelek.


4. Wsuwamy tuleje według załączonego zdjęcia. 1.. 2.. 3.. 4..

IMG_20191102_211650


5. Montujemy siedzisko


6. Mocno zabezpieczamy liny huśtawki i sprawdzamy siłę ciężkości. Tak, aby zapewnić maximum bezpieczeństwa dla dziecka!

Jeśli dziecko nie potrzebuje oparcia, ani podłokietników. Demontujemy całą huśtawkę i montujemy jedynie siedzisko. Pamiętając o odpowiednim zabezpieczeniu lin!


Uwaga!


Producent nie odpowiada za bezpieczeństwo dziecka w przypadku demontowania huśtawki. Rodzic przekształcając huśtawkę bierze na siebie pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo swojej pociechy podczas zabawy.

Pamiętaj nie zostawiaj samego dziecka w huśtawce! Zadbaj o bezpieczeństwo 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.