Strona głównaO firmie

O firmie

                                                             LULA KIDS

       Marka Lula Kids narodziła się z miłości do dzieci. Firma oferuje produkty spełniające marzenia dzieci o ciepłym, miłym i kolorowym świecie, ale także oczekiwania rodziców o produktach, które byłyby bezpieczne i edukacyjne oraz pobudzały wyobraźnię i kreatywność, a przy tym dostarczałyby dużo świetnej zabawy.

       Lula Kids oferuje całą gamę produktów takich jak: namioty tipi, maty, poduszki dekoracyjne, huśtawki 3w1, a także szyte na specjalne zamówienie produkty do pokoju dziecięcego. W ofercie można nabyć również kocyki, poduszki, ochraniacze do łóżeczek, śpiworki, wkładki do wózków oraz wiele innych niezbędnych akcesoriów dla rodziców i ich pociech.

       Cały asortyment sklepu pochodzi z własnej produkcji szyty ręcznie z dbałością i dokładnością o każdy szczegół. Wszystkie wykorzystywane do produkcji materiały są najwyższej jakości posiadające niezbędne certyfikaty oraz atesty. Materiały te pochodzą od najlepszych Polskich producentów. Albowiem priorytetem jest zadowolenie i świadomość kupującego, że produkty są bezpieczne dla dzieci, a wysoka jakość wykonania pozwoli cieszyć się wieloletnim użytkowaniem bez oznak zużycia.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.